Salon meblowy w Szczecinie. Sprawdź naszą ofertę mebli w salonie Domokoncept

Najchętniej wybierane meble w naszym salonie

Produkty, które były wybierane najczęściej przez klientów!

Aktualności

Bądź z nami na bierząco, zapisz się również do newslettera!

Domokoncept – więcej niż salon meblowy

Idea powstania Domokoncept była niezwykle prosta. Poczuj się jak u siebie w domu. Nie chcemy być postrzegani jako sklep meblowy, w którym kanapy są po prawej stronie, a lampy i żyrandole po lewej. Chcemy by każda osoba wchodząca do naszego salonu, czuła klimat domowego ciepła i komfortu. W naszym salonie meblowym prezentujemy meble w ich naturalnym miejscu.
Odwiedzając nasz salon meblowy możesz wypić doskonałą kawę, siedząc na sofie i przeglądając modele z naszego katalogu. W przerwie rozejrzyj się i sprawdź jak przyjemnie jest usiąść chwilę na designerskiej huśtawce Swing, która może być głównym punktem Twojego salonu.
Salon meblowy w Szczecinie – wybierz Domokoncept
Szukasz wyjątkowej oferty, która odmieni wystrój Twojego mieszkania? W naszym salonie znajdziesz niemal wszystko to, czego potrzebujesz. Wyróżniamy się na tle sklepów meblowych w Szczecinie i okolicy tym, że nasza oferta jest tworzona z piękną historią i prawdziwymi emocjami. W Domokoncept poczujesz prawdziwą domową atmosferę, z przyjemnością będziesz wracać, by choć przez chwilę odprężyć się na wygodnej sofie Aris, Comforty lub krześle Fameg, Paged, Iker lub designerskiej sofie ZULU.

Designerskie meble

Wprowadź do swoich wnętrz wyrazistość i charakter wybierając meble o niecodziennych kształtach. Design w wystroju wnętrz jest niezwykle ważny. Większość z nas spotyka te same nudne kształty sof, stołów, krzeseł czy poduszek. Nie oznacza to jednak, że nasze meble mają być tak samo nudne, jak innych. Możemy połączyć funkcjonalność z niecodziennym wyglądem, tworząc niepowtarzalne wnętrze, w którym designerskie meble będą równie funkcjonalne, jak te o tradycyjnych kształtach. Nawet jeśli posiadasz już umeblowane wnętrza, wystarczy jeden malutki dodatek w postaci designerskiej poduszki o niespotykanej fakturze, designerskiej lampie z niesamowitymi elementami dmuchanymi, by odmienić charakter miejsca.

Krzesła – jeśli w Szczecinie to tylko Domokoncept

Krzesła Fameg czy Paged to prawdziwe ikony wzornictwa, które królują od wielu dekad. Dla wtajemniczonych wystarczy jedno krótkie spojrzenie, by poznać spod czyjej ręki wyszedł projekt krzesła. W naszym salonie znajdują się najlepsze modele tych dwóch najlepszych marek.
Dlaczego właśnie stawiamy na krzesła Fameg, Iker i Paged? Po pierwsze cenimy sobie kunszt, z jakim powstaje każde krzesło wychodzące spod rąk tych firm. Drugim powodem jest niespotykana sztuka obróbki drewna i stali. Na rynku jest wiele firm, które naśladują mniej lub bardziej styl firm Fameg czy Paged, jednak dbałość o wykończenie oraz wygoda krzeseł są niedoścignionym wzorcem.

Salon meblowy blisko centrum Szczecina

Domokoncept to całkiem pokaźna przestrzeń z meblami, jakich nie znajdziesz w żadnym innym sklepie meblowym na terenie Szczecina czy województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy ulokowani niespełna 5 minut od centrum Szczecina w prawdziwym zagłębiu wystroju wnętrz. Z łatwością trafisz do naszego salonu meblowego, gdzie czeka starannie dobrana oferta mebli najlepszych polskich firm. Posiadamy prawdziwą ikonę, jaką są krzesła Fameg, Paged, Iker, dywany Fargotex w niezliczonej ilości odmian. Designerskie huśtawki i niezwykle wygodne sofy modułowe Aris, Comforty.