Aris Concept

Producent stylowych mebli skórzanych i tapicerowanych ARIS CONCEPT

ARISconcept – po prostu piękne meble.

Fabryka ARISconcept jest polską marką, której korzenie sięgają początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Marka ARISconcept doświadczenie swoje budowała jako marka ARISmebel Wiedza i doświadczenie budowane od blisko czterdziestu lat pozwala mówić o marce ARISconcept jako o firmie z tradycjami.

Sofy i fotele ARISconcept

Marka ARISmebel w swoim początkowym portfolio miała zaledwie kilkanaście sof i foteli. Dziś marka ARISconcept posiada nowoczesne sofy, sofy rozkładane z funkcją spania, sofy na nóżkach drewnianych, narożniki, narożniki z funkcją spania, sofy stylowe, sofy modułowe, wygodne fotele, stoły, stoliki kawowe, poduszki , dodatki, łóżka.

Meble tapicerowane i skórzane

Obecnie ARISconcept jest marką, która daje możliwość wyboru z ponad setki różnego rodzajów sof, narożników i foteli. Sercem każdego mebla jest jego wnętrze, dlatego do produkcji wykorzystywane jest lite sezonowane suche drewno. Dysponując wysoce zaawansowanym parkiem technologicznym – własną produkcją ARISconcept posiada wpływ na proces produkcyjny na każdym etapie i tym samym kontrolę jakości produktów. Aby otrzymać piękne meble ARISconcept są tapicerowane wyselekcjonowanymi tkaninami włoskimi, amerykańskimi czy francuskimi.

Ekskluzywne meble wypoczynkowe ARISconcept

Sofy modułowe, sofy z funkcją spania, narożniki, fotele, łóżka i inne elementy są projektowane w autorskim biurze projektów założyciela marki ARISconcept Pana Ryszarda Włodarczaka. Cechą szczególną ARISconcept jest podążanie za trendami, lecz nie zapominając o pięknie i wygodzie specjalnych kolekcji mebli stylizowanych nawiązujących do ubiegłych epok. Meble ARISconcept to piękne meble. Poprzez projektowanie mebli modułowych piękne mebleARISconcept można „rozbudowywać” według własnych potrzeb i pod własne aranżacje wnętrz.

Produkty marki ARISconcept bardzo dobrze odbierane są przez projektantów wnętrz i klientów, którym to pozwalają się cieszyć przez długie lata z podjętych decyzji zakupowych. Klienci produktów ARISconcept wielokrotnie potwierdzają, że to piękne meble.

Ekskluzywne meble tapicerowane

Produkty marki ARISConcept (sofy nowoczesne, sofy rozkładane, narożniki rozkładane, fotele, sofy modułowe krzesła, stoły, fotele, sofy, wieszaki, łóżka, poduszki) można zobaczyć , dotknąć i usiąść w salonie meblowym w Szczecinie. Odwiedź nasz salon meblowy Domokoncept ul. Santocka 39 w Szczecinie woj. zachodniopomorskie lub zadzwoń tel.+48 511 891 500, a e-maila wyślij na adres salon@domokoncept.pl