LOFT DECORA

Loft Decora – po prostu piękne meble, czyli historia zaklęta w pięknej pasji i ciężkiej pracy.

Historia firmy sięga lat dwudziestych XX w, kiedy to w Swarzędzu rzemieślnik – Dziadek Florek zaczął tworzyć drewniane piękne meble, które pasowały, gdyż były robione na wymiar. Swarzędz zawsze był kojarzony z przemysłem meblowym. To tam były najlepsze szkoły uczące rzetelnie fachu i to ze Swarzędza odbywał się największy eksport mebli na Zachód.

Aby wyróżnić się z całego szeregu firm produkujących meble potrzebne było stworzenie czegoś wyjątkowego co do jakości i funkcjonalności. Początki firmy były delikatnie mówiąc skromne. Warsztat miał raptem 20m2 i znajdował się w „zagłębiu” meblowym Polski. Dewizą Dziadka Florka, było drewno i związana z nim jakość. Drewno do produkcji musiało być zawsze czyste, suche i dobrze wybarwione, a jedynym działem kontroli jakości były Jego oczy. Tworząc swoją firmę dziadek miał nadzieję, że w późniejszym czasie firmę przejmie jeden z synów.

Dziś firmę prowadzą już wnukowie, którzy kontynuują tradycję rzemieślniczą i produkują piękne meble takie jak stoły loftowe, stoły skandynawskie, regały minimalistyczne, biurka minimalistyczne, lampy loftowe, lampy stojące.

Produkty marki Loft Decora takie jak: stół industrialny, stół minimalistyczny, stół w stylu loftowym, stół w stylu skandynawskim, stolik kawowy, regał minimalistyczny, regał industrialny, regał loftowy, stół rozkładany, stół okrągły, a także produkty inny producentów takie jak: (sofy nowoczesne, sofy rozkładane, narożniki rozkładane, fotele, sofy modułowe, krzesła drewniane,  wieszaki, łóżka, poduszki) można zobaczyć , dotknąć i usiąść w salonie meblowym w Szczecinie. Odwiedź nasz salon meblowy Domokoncept ul. Santocka 39 w Szczecinie woj. zachodniopomorskie lub zadzwoń tel.+48 511 891 500, a e-maila wyślij na adres salon@domokoncept.pl