Meble PAGED

Fabryka PAGED, czerpie doświadczenie z XIX wieku. Niewielka fabryka Józefa Hoffmana położona w Jasienicy rozpoczyna produkcję mebli giętych, a w szczególności krzeseł giętych opartych na technologii Michela Thonete, który to wyznaczył kierunek meblarstwa zmieniając technologię gięcia drewna klejonego na technologię gięcia drewna pod wpływem pary wodnej, temperatury sięgającej blisko 105 stopni Celsjusza. W latach dwudziestych dwudziestego stulecia, fabryka zostaje wcielona do „rodziny” Thonet. Po wojnie produkcja mebli zostaje szybko wznowiona i zmienia właściciela. Nowy właściciel silnie związany jest z Państwową Agencją Drzewną – PAGED, której to korzenie sięgają 1931 roku. Dziś firma PAGED jest liderem w produkcji krzeseł drewnianych, stołów drewnianych. Produkty PAGED są dostępne w ponad 50 krajach świata.

Stylowe i nowoczesne krzesła, stoły i sofy Paged

W kolekcji mebli PAGED znajdują się: meble nowoczesne i stylowe do salonu, krzesła i stoły do kuchni, krzesła i stoły do restauracji, krzesła i stoły do pubu, krzesła, sofy i stoły do biura, krzesła i stoły do sali konferencyjnej, krzesła, sofy, stoły i wieszaki do hotelu i przestrzeni publicznej, w tym do teatru, opery, kameralnego kina czy do muzeum.

Produkty marki FAMEG (krzesła, stoły, fotele, sofy, wieszaki) można zobaczyć w Szczecinie. Odwiedź nasz salon meblowy Domokoncept ul. Santocka 39 w Szczecinie woj. zachodniopomorskie.