Jak znaleźć ekskluzywne meble do salonu? Gdzie je kupić? Jak stworzyć mebel według swoich własnych potrzeb? Odpowiedź na te pytania, to sofy modułowe Aris Concept. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, dlaczego warto je kupić w salonie meblowym Domokoncept w Szczecinie.

Marzysz o pięknym, stylowym salonie, jak z okładki jakiegoś popularnego czasopisma, ale nie chcesz zatrudniać dekoratorki wnętrz? To proste, wybierz się do sklepu Domokoncept lub obejrzyj jego ofertę w Internecie. Znajdziesz tam m.in. sofy modułowe Aris Concept, które idealnie współgrają z innymi meblami, jednocześnie nadając wystrojowi wyjątkowości, przytulności i piękna. Sofy tej firmy są bardzo popularne, ponieważ są wyjątkowe i stworzone z myślą o naprawdę wymagających klientach. Oznacza to, że mają bardzo dobrą jakość, są wytrzymałe i niezwykle wygodne. Kup jedną sofę modułową, samodzielnie dobierając jej elementy i przekonaj się, że to nowoczesne rozwiązanie jest stworzone właśnie dla ciebie oraz twoich bliskich.

Aris Concept – polskie meble dla wymagających

Aris Concept to polska firma z wieloletnią historią, produkująca drewniane meble dla naprawdę wymagających odbiorców. Marka ta słynie m.in. z przekonania, że meble muszą być bardzo estetyczne i gustowne, gdyż stanowią ozdobę mieszkania, nadając mu charakteru i przytulności. Z drugiej strony, meble Aris Concept są bardzo wygodne i niezwykle trwałe, dzięki czemu służą klientom przez wiele lat, pozwalając im odpocząć oraz zrelaksować się w dobrym towarzystwie lub w pojedynkę, z kieliszkiem wina w dłoni.

Dlaczego warto wybrać sofy modułowe

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić sofę modułową. Przede wszystkim mebel ten jest wyjątkowy i stworzony przez ciebie, gdyż to od ciebie właśnie i od twojej koncepcji zależy, jak będzie ostatecznie wyglądał. Początkowo możesz kupić tylko kilka elementów, a z czasem dokupować kolejne, aby zmieścić więcej osób, np. pod wpływem powiększenia rodziny lub zdobycia nowych znajomych. Wybranie dobrego modelu, z funkcją spania, pozwala ponadto na jego rozłożenie i wykorzystanie, np. gdy twoi goście postanowią zostać u ciebie na noc.

Warto też wspomnieć, że moduły można od siebie odłączać, czyli to od ciebie zależy, jak i gdzie je ustawisz. Chcesz ustawić je naprzeciwko siebie, aby móc prowadzić rozmowę z pozostałymi domownikami? Chcesz je poustawiać w różnych kątach swojego domu bądź mieszkania, wyznaczając specjalne strefy do odpoczynku i relaksu, w tym również kącik dla dzieci? Chcesz złączyć wszystkie elementy w jedną całość, aby zebrać wszystkich domowników i gości w jednym miejscu? A może potrzebujesz nieco prywatności, więc zabierasz moduł i idziesz poczytać książkę z dala od innych domowników? W każdym z tych przypadków masz do tego pełne prawo, ponieważ sofy modułowe dają ci taką możliwość.

Na koniec warto też dodać, że sofy modułowe są wygodniejsze, a każdy moduł może mieć inny kolor oraz służyć ci za podnóżek, kiedy chcesz, aby twoje nogi nieco odpoczęły.

Tribeca i sprint-sofa i narożnik od Aris Concept

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup sprint-sofy od Aris Concept, charakteryzującej się oryginalnymi przeszyciami poduch oparcia, smukłymi nogami i kontrastową kolorystyką podstawy, czy postawisz na nowoczesny i bardzo gustowny narożnik od Aris Concept, w obu przypadkach na pewno zrobisz „dobry interes” oraz wzbogacisz swoje wnętrze.

Pamiętaj jednak, że możesz też postawić na prostotę, minimalizm i bardzo dobry smak, wybierając wygodne, głębokie siedzisko ze stabilnymi oparciami i podłokietnikami, czyli modułowy zestaw Tribeca. Zestaw ten jest bardzo wygodny, piękny i trwały, a także pozwala na jego dowolne ustawianie i dobieranie.

Salon meblowy Domokoncept

Aris Concept każdego dnia projektuje coraz to ciekawsze, piękniejsze i bardziej wyjątkowe meble, dostosowując design do każdego potencjalnego klienta. Ponadto, marka ta używa bardzo dobrych pod względem jakości komponentów i zatrudnia tylko najlepszych specjalistów, dbających o każdy detal mebla. Aby przekonać się o doświadczeniu i profesjonalizmie tej firmy, odwiedź salon meblowy Domokoncept w Szczecinie i kup modułową sofę Aris Concept.